. Uśmiechnij się

Posłanka Nowoczesnej – Paulina Hening-Kloska wpadła w ……..

Twitter

Posłanka partii „Nowoczesna Ryszarda Petru” obecnie „Nowoczesna” Paulina Hening Kloska w Sali Kolumnowej Sejmu za pomocą telefonu komórkowego nagrywała posła Prawa i Sprawiedliwości, Jacka Żalka.

Pewnie nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że posłanka Paulina Hening Kloska podsuwała mu telefon pod twarz. Nagrywany przez posłankę poseł PiS, Jacek Żalek, poirytowany cała sytuacją, próbował odsunąć jej telefon. Niestety ale w tym momencie posłanka Nowoczesnej Paulina Hening Kloska wpadła w ……. Przeraźliwie krzyczała …..

Zobaczcie sami:

– Czy ty jesteś chora? – zapytał, w odpowiedzi na jej reakcję, poseł PiS.

Uśmiechnij się Gniezno-Fakty-Interwencje

Źródło: twitter.com/pikus_pol, telewizjarepublika.pl

Komentarze

 • Gratulacje dla redakcji, że wyszperała w sieci taki filmik, a gdzie się to uchowało??

 • Wstyd dla Gniezna. Tym się teraz zajmują posłowie? Za to dostają diety z naszych podatków.? Całkowita destrukcja w tej kadencji. A przepraszam co pani poseł zrobiła przez ostatnią i teraźniejszą kadencję dla Gniezna? Bo szukam w pamięci i jakoś nic nie przychodzi mi do głowy oprócz wieców w Gnieźnie, wszelkiej krytyki dla Gniezna i jej mieszkańców i obrażania przez wulgaryzmy na kartonowych napisach, które trzymała młodzież wobec partii rządzącej.

 • To nie jest kobieta. To nie nasza siostra. To jest spryciula kombinująca jak tu dłużej brać nasze pieniądze czyli dietę poselską. I to nie ważne, jaki dana partia ma program. Ona przyłączy się do każdego, kto jeszcze nie tonie. I będzie mówiła to, co w danej chwili jest opłacalne dla jej kieszeni.

 • Brawo gratulacje dla redakcji, za filmik. Ta pani znana jest z tego ze wszystkie niepszychylne dla siebie komentarze usuwa tak jak filmy. czy pomaga jej w tym maz informatyk tego nie wiem.

 • Politycy w „Kawie na ławę” w TVN24 komentowali ( jak zawsze) sytuację polityczna i ekonomiczną Kraju.
  Nie potrafię jednak zrozumieć, jak można do niedzielnego programu „Kawa na ławę” na antenie TVN 24 zapraszać Panią Paulina Hennig-Kloską której poglądy zmieniają się wraz ze zmianą członkostwa w tak różnych ideologicznie Partiach!!
  Czekam, kiedy Jej zachowanie, wypowiedzi ośmieszą (bo tak się dzieje- chociażby „wymachiwanie podczas programu tabletem) – Polska2050 – Ruch Szymona Hołowni!! Kiedy Pan Hołownia zorientuje się, kim tak naprawdę ta Pani jest i że głównym jej celem jest dobro własne, a nie interes Partii, Państwa, ludzi!!
  Pani Paulino Hennig-Kloską – która partia jest następna, do której się Pani „przytuli”???

Dodaj komentarz