.. Gorący temat

GFI … informuje!

Szanowni czytelnicy ze względu na wskazany czas złożenia dokumentacji ofertowej w postępowaniu konkursowym na kontrakt w zakresach rehabilitacji neurologicznej, geriatrii oraz neurologii z pododdziałem udarowym redakcja GFI mimo licznych pytań kierowanych na pocztę redakcji i telefonów  wstrzymała się do czasu złożenia ofert z publikowaniem jakichkolwiek informacji w przedmiotowej sprawie. 

Konkurs ofert jest postępowaniem publicznym i jako taki nie powinien być przedmiotem działań zewnętrznych w tym medialnych. Nie oznacza to, że nie obserwujemy gnieźnieńskiej sceny politycznej i nie zadajemy pytań instytucjom nadrzędnym działającym w RP.

Obiecujemy, że kulisy przebiegu postępowania konkursowego przedstawimy najwcześniej po terminie składania ofert to jeszcze kilka dni … do 24 marca 2021r.

Tekst: Anna Nowak

1 komentarz

  • dobry komentarz! Jak był interes w tle (przychód i grunty po ZOLu) – to towarzystwo koalicyjno-zarządząjące nawzajem się wspierało i nie przeszkadzały wtedy radnym stare „nieprawidłowości” konkursowe ( nawiasem mówiąc konkursy w szpitalu miejskim „na pana M. H.” były i są nadal prawidłowe???). Poza tym wszyscy (poza wspierającym radnym Gotowałą – są z koalicji Mądrze i Gospodarnie Zarządzającej Tym Powiatem. Tylko im się chyba organy (założycielskie) pomyliły albo świadomość własnej decydenckiej POtęgi rozum przyćmiła.
    Natomiast poziom wiedzy tych szefów szpitali, radnych – w tym lekarzy, licznych dyrektorek wydziału zdrowia, znajomość zasad kontraktowania oddziałów w sieci i poza nią, warunki utrzymania zakresów umów szpitali poza siecią i na poszczególnych stopniach zabezpieczenia w sieci jest porażający. Jednak najgorsze jest to, że ci ludzie za pośrednictwem życzliwych im mediów informują mieszkańców, ze w trakcie trwania konkursu należy i trzeba coś załatwiać (!!!) politycznie i „układowo” i próbują rozliczać nie za błędne decyzje i nieudolność zarządczą a za brak załatwiania czegoś w trakcie konkursu NFZ który jest konkursem na zamówienie publiczne usługi medycznej i jako taki powinien być krystaliczny!!

Dodaj komentarz