. .. Interwencje

Powiat gnieźnieński … ile kosztował wyjazd do Niemiec?

Anny JungRenata Rasińska

Na oficjalnej stronie powiatu gnieźnieńskiego m.in. czytamy, że wicestarosta Anna Jung oraz Dyrektor Centrum Usług Wspólnych dr Renata Rasińska przez kilka dni przebywały służbowo w Niemczech na Polsko-Niemieckim Forum Wymiany Młodzieży.

W związku z powyższą informacją, w ramach dostępu do informacji publicznej redakcja GFI skierowała do Starostwa Powiatowego w Gnieźnie następujące zapytania prasowe:

  • ile dni Anna JungRenata Rasińska przebywała służbowo w Niemczech na Forum Wymiany Młodzieży?
  • czy wyjazd sfinansowany był przez organizatora Forum Wymiany Młodzieży? Jeżeli nie to ile wynosił łączny koszt wyjazdu Anny JungRenaty Rasińskiej do Niemiec?
  • wnoszę o kserokopie wszystkich faktur, które zapłacone zostały przez Starostwo Powiatowe w ramach służbowego wyjazdu Anny JungRenaty Rasińskiej do Niemiec na Forum Wymiany Młodzieży.

Tekst: Anna Nowak

Komentarze

  • Szanowna Redakcjo GFI, ja wytłumaczę za czyje pojechali ano nie za swoje tylko za nasze. My wszyscy dołożyliśmy do tego grosza a jak nie za swoje to trzeba było wziąć ile wlezie a kto ich tam sprawdzi . Ppżyczkę na szpital tez wzięli ile sie dało a teraz my czyli mieszkańcy i szanowna redakcja tez będzie spłacać nie wiadomo co i za co.

  • Orła kapituły im dać za takie wydatkowano publicznych pieniędzy.Albo nie, sami sobie wezmą jak wszystko. To po pandemii i w czasie było niezbędne przecięwzięcie dla powiatu. A jak kasy zabraknie to poucinają pieniądze szkołom. Albo kilka nieruchomosci sprzedadzą a co tam zabroni im kto? To się nazywa oszczędność , mieszkańcy powinni się uczyć od nich jak utrzymać budżet domowy do pierwszego.

Dodaj komentarz