. .. Wybory samorządowe

Gniezno: szpital – Wojciech Mikusiński pracuje w …..

Wojciech Mikusiński zatrudniony w szpitalu Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie” taką informację nieoficjalnie otrzymaliśmy po spotkaniu Rady Społecznej, która odbyła się 16 marca 2023 roku.

Dzięki naszym czytelnikom informację tę sprawdzaliśmy już od kilku tygodni 😉

Ale od początku …..

Po publikacji artykułu, który opublikowało gniezno24.com Wygrana zawodniczek, a na zdjęciu tylko jedna z nich. Mieszkańcy komentują „lans” działaczy do naszej redakcji zaczęły wpływać interesujące informacje ….

Czytelnicy informują nas o pewnych powiązaniach Piotra GruszczyńskiegoWojciechem MikusińskimMaciejem Mądrym którzy po ostatnich wyborach zostali wiceprzewodniczącymi PO powiatu gnieźnieńskiego.

Sprawdzamy …..

I cóż się okazuje ….. Maciej Mądry (prywatnie syn radnej powiatu gnieźnieńskiego Ewy Mądrej (!!!!!)) za czasów gdy starostą jest Piotr Gruszczyński znalazł pracę w starostwie powiatowym w Gnieźnie. I pewnie nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Gruszczyński wielokrotnie mówił o redukcji etatów w starostwie i związanych z tym oszczędnościami.

Maciej Mądry

Co czytelnicy piszą nam o Wojciechu Mikusińskim ….

Wojciech Mikusiński

„Zobaczcie, Mikusiński i Gruszczyński, sprawdźcie gdzie dodatkowo pracuje, rozpoczął kampanię wyborczą Gruszczyńskiemu”

„Oj spicie, spicie a Mikusinski ma dodatkowa fuche w szpitalu”

Czy wy nie widzicie co dzieje się w szpitalu, kogo zatrudnili.”

„Szpital i starostwo w rękach Hena i Gruszczyńskiego”

Sprawdzamy dalej i cóż się okazuje …..

Nic nie jest przypadkowe – a zwłaszcza znajomości co widać na poniższej fotografii ze spotkania w ramach obecnej  kampanii wyborczej PO.

W pierwszym rzędzie siedzą Tatiana Sokołowska (prywatnie matka dyrektora gnieźnieńskiego szpitala Grzegorza Sieńczewskiego, publicznie  przewodnicząca komisji zdrowia sejmiku województwa wielkopolskiego, startowała z listy KO) a zaraz obok niej Wojciech Mikusiński.

Tatiana Sokołowska, Wojciech Mikusiński
Wojciech Mikusiński, Maciej Mądry, Tatiana Sokołowska

Czy starosta Piotr Gruszczyński rozpoczął już swoją kampanię wyborczą i w związku z tym poczynił zmiany w zatrudnieniu pracowników w podległych mu jednostkach. 

O zatrudnieniu w szpitalu Wojciecha Mikusińskiego zapytaliśmy przewodniczącego PO w powiecie Prezydenta Tomasza Budasza, który jak się okazało nic o tym nie wiedział, to nasza redakcja przekazała mu tą informację.

Jak  można zrozumieć  decyzje dyrekcji szpitala równoczesnego zabierania wynagrodzeń pracownikom medycznym szpitala, groźbami zerwania stosunku pracy wobec pielęgniarek i jednoczesne zatrudnienie w szpitalu – na stanowisku administracyjnym  polityka PO?

Gniezno- szpital: „Wiecznie nas straszą zwolnieniami …. jak można pracować…”

Tekst: Anna Nowak źródło: czytelnicy zdjęcia: facebook, twitter

Komentarze

  • Tacy ludzie jak mikusinski i Gruszczyński szkodzą platformie. Ludzie platformy nie chcieli tego drugiego. Będący w niebycie wśród struktur mikusinski, wyczuł sprawę wystąpił przeciw Gruszczyńskirmu. Miał pomoc w uzdrowieniu platformy z dwóch wrzodów. Zamiast tego stał się trzecim z niezlym wynagrodzeniem w szpitalu który ma ogromne długi. Oszukal zwykłych członków platformy. Rozbija tylko nasza lokalną platformę jako element napływowy nie mieszkający w powiecie.

  • Za Mikusiśskim na jednej fotce widać Lu….to człowiek który był związany z Gruszczyńskim – najpierw dyrektor jego biura parlamentarnego, potem został wiceprezesem GARG-u aż w końcu w Gnieźnieńskim szpitalu. Media donoszą, że Luk…. miał „kosmiczny” fragment życiorysu
    „Nowy wiceprezes GARG-u był „człowiekiem od UFO”
    Kariera R…. Lu…. wiążę się z mogileńskim ratuszem. Lokalne media pamiętają jego zaangażowanie w promocję Wylatowa, gdzie pojawiały się kręgi w zbożu. – Do dziś mieszkańcom kojarzy się głównie z Wylatowem – mówi red. Roman Wolek z tygodnika „Pałuki i Ziemia Mogileńska”. – Był z tego najbardziej znany, że miał plan stworzenia centrum UFO, w zamierzeniach chciał ściągnąć tutaj Billa Clintona i George’a Lucasa, twórcę „Gwiezdnych Wojen”. Te pomysły były, można powiedzieć, dosyć „nieziemskie”. Wiele osób podchodziło do tego humorystycznie. (…) R…L…nie wypiera się tego, że rzekome wizyty kosmitów były świetnym sposobem na wypromowanie gminy, jednak bardziej abstrakcyjne wizje, jak zaznacza, wcale jego nie były.”

  • Ciekawe co ten pan robi w szpitalu i za jaką kasę?Szpital niby nie ma kasy chce aby pracownicy oprócz kierownictwa ratowali szpital a stwarza nowe etaty?Jestem ciekawa czy zatrudnienie tego pana było tak bardzo konieczne.A Mądry wyleciał z Gminy Gniezno i poszedł pewnie po posadkę do kuzyna Gruszczyńskiego.Brak słów …..i jeszcze raz …. i krętacze.

  • Czyli Pan Mikusiński jakie ma wykształcenie i jaki dotąd wykonywał zawód? A obecnie w szpitalu jakie stanowisko mu powierzono i za co stał się odpowiedzialny ?

  • Co to za d…. wcielony. Wszyscy widać powiàzania jak cholera. Żygać się chce jak się na nich patrzy.

  • Znałem Wojciecha Mikusińskiego, bo pracowałem w Dyrekcji Regionalnej Poczty Polskiej w Poznaniu, gdzie i on także był zatrudniony. Jest to niexxb, cwaxxak i pixxk. Dyrektor Chciał xx zwolnić za nic nierobienie, ale uciekł na L-4 i wstawiła się za nim żona, ważna asystentka jakiegoś posła z PO. Ostatecznie po reformie Poczty Polskiej Mikusiński został przywrócony do pracy na wyższym stanowisku w nowej strukturze Poczty Polskiej. Jak takie szxxe i cwaxxaki jak Mxxxx zostają politykami PO, to zwykli ludzie słusznie mówią, że PO to partia oszustów i złodziei.

Dodaj komentarz