.. Informacje

Gniezno – czy w szpitalu zachowane są obostrzenia ….

Od 1 marca 2021r. rozpoczęły się szczepienia nauczycieli pracujących w Szkole Podstawowej nr 8 w Gnieźnie. Nauczyciele szczepieni byli w punktach szczepień w Szpitalu Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie. Poinformowano redakcję że  część szczepionych osób musiała przejść przez korytarz w którym przebywały osoby oczekujące na wizyty w poradniach. Na korytarzu były tłumy, przez co niezachowane były wymagane obostrzenia. Również na schodach w budynku stało dużo osób oczekujące na szczepienia i wizyty. Nauczyciele nie mieli wyznaczonej konkretnej godz., mieli wskazany przedział czasowy od … do …..

Tekst: Anna Nowak źródło: informacja od czytelników

Komentarze

  • Żadnego reżimu sanitarnego. Na schodach tłum ludzi bez odległości , na korytarzu tłum ludzi przez który trzeba było się przedrzeć do punktu szczepienia ,który znajdował się na jego końcu, zaduch i brak odległości między pacjentami a tymi co do szczepienia.I na dodatek ,, milczący” wywiad lekarski przed szczepieniem. I mamy ognisko w sp8.

  • Ošwiadczenia,które trzeba wypełnić przed wejściem rozłożone są na krześle i w tym tłumie wypełniane są na kolanie a po szczepieniu trzeba się jeszcze raz przecisnąć żeby wyjść.
    Na schodach czekają nie tylko pacjenci do szczepienia ale także do poradni i rejestracji.

    • Sprawa dla PROKURATORA .pacjenci muszą wypełnić świadomą zgodę na wykonanie zabiegu po badaniu lekarskim i wykluczeniu przeciwskazań z ulotki producenta…tym czasem nakazuje się im podpisanie na korytarzu przed wizytą. PROKURATOR! Oczywiscie przeciwskazania nie są wykluczane!

Dodaj komentarz